Let It Roll úzce spolupracuje s pražským klubem Storm Club

Let It Roll úzce spolupracuje s pražským klubem Storm Club

Storm klub je úzce spjat s Let It Roll crew, o víkendech patří především elektronické taneční hudbě, v týdnu je naopak prostorem pro různé koncerty. Za dobu svého působení na české klubové scéně, vystoupila řada jmen české i zahraniční scény.


Klub je situovaný na pražském Žižkově, kousek od metra B Florenc a přímo u autobusové zastávky Tachovské náměstí. Prostor je po celkové rekonstrukci včetně nové protiskluzové podlahy, ozvučen špičkovým zvukovým aparátem Funktion-One a vybaven nejmodernější technikou. Fotky z nedávno proběhlé rekonstrukce najdete v sekci galerie.

Storm je multižánrovým klubem a jelikož je úzce spjat s festivalem Let It Roll, o víkendech bude patřit především elektronické taneční hudbě, v týdnu bude naopak prostorem pro koncerty. Již teď se můžete těšit na velká jména české i zahraniční scény. Podrobný program najdete zde

K dispozici jsou dvě stage, dostatečný prostor k sezení v hlavním sále, u druhé stage a také v klidové části klubu, kde si můžete v klidu popovídat s vašimi přáteli. V prostoru klubu je velký bar s širokým výběrem alkoholických a nealkoholických nápojů a výborné tankové pivo. Na větších akcích je k dispozici druhý bar, aby se zamezilo frontám.

V celém klubu je WiFi internet zdarma