Odhalujeme 3. fázi line upu na letní Let It Roll!

Odhalujeme 3. fázi line upu na letní Let It Roll!

Camo & Krooked, Sub Focus, Wilkinson, Dimension, DJ Marky, Flava D, Lenzman, Matrix & Futurebound, Kyrist, London Elektricity a mnozí další přední světoví umělci vystoupí na největším drum & bass festivalu na planetě!

A je to tady. Poslední odpočet. Zbývají pouze čtyři měsíce, než Let It Roll rozbalí svou kultovní sci-fi stage na vojenském letišti v Milovicích a zde je 50 dalších důvodů, proč u toho nesmíte chybět.

1. - 3. srpna 2019: Na letišti v Milovicích se sejde celkem přes 300 djs a zde vám představujeme posledních 50 rekrutů. K headlinerům Chase & Status, Andy C, High Contrast, Noisia a Pendulum se připojí Camo & Krooked, Dimension a hudební žebříčky rozbíjející težké váhy Sub Focus a Wilkinson, kteří zahrají jeden ze svých legendárních neobvyklých back-to-back setů!

Dále se k našemu zlatému 170BPMkovému line upu připojí umělci ze všech možných subžánrů drum & bassu. Vystoupí jména jako:

A-Cray, Audio, BMotion, Breakage, B-Complex, Cause4Concern, Counterstrike, Delta Heavy, Dirtyphonics, DJ Marky, Drumsound & Bassline Smith, Eatbrain League X Jade b2b Teddy Killerz b2b Fourward feat. MC Coppa, Ed Rush, Edlan, Emperor, Etherwood, Flava D, Gerra & Stone, Hallucinator, Hazard, Changing Faces, Icicle, Kanine, Keeno, Killbox, Kove, Kyrist, Lenzman, Londýn Elektricity, LSB, Madface, Matrix a Futurebound , Mizo, Monty, Nymfo, Phace a Misanthrop, Problem Central, Rido, Riya, S.P.Y, Signal, Skeptical, Spectrasoul, State of Mind, Technimatic, Outside Agency, Turno, Unglued, Urbandawn a Whiney.

To jsou přesně ty momenty, když ohlásení třetí fáze line upu vypadá, jako představení kompletního line upu akce vůbec. Letos je to bezpochyby největší a nejrozmanitější line up v celé historii Let It Rollu. Od těch nejlahodnějších liquidů až po ty ďábelsky temné a experimentální typy dark drum & bassu, od vzrušujících nových objevů až po certifikované legendy a průkopníky tohoto stylu a všechny možné odstíny a příchutě zlomených beatů, to všechno spojuje Let It Roll 2019 pod širou oblohou a salutuje tak celému hudebnímu žánru.

Let It Roll 2019 je také mocným hřištěm pro vaše smysly. Proslulý svým komiksovým příběhem doplněným o unikátní opening show, který dává do kontrastu roboty proti lidem a dechberoucí stage designy, jsou rok od roku epičtější. A tento rok nebude výjimkou. S novými tématy na každé stagi a prostoru k paření, počínaje velkolepou XXXL Mothership stagí až po živou, zelenou Eve's Garden, přes vnější planetární prostory, jako je The Temple stage a intergalaktická scénická Shredder stage, je produkce na Let It Roll 2019 stejně našlapaná a mocná jako line up samotný.

Odpočítávání téměř skončilo. Hodiny tikají. Let It Roll 2019 je vzdálen necelé čtyři měsíce… A místa na naší lodi je pro vás pro všechny dost. Jste připraveni ke vzletu?


VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT