10 důvodů, proč vyrazit na Let It Roll 2019!

10 důvodů, proč vyrazit na Let It Roll 2019!

Staňte se součástí hudební historie!
Hlasovali jste v anketě Top100dnb? Vyhlášení 10 nejlepších tracků historie drum&bassu proběhne právě letos a vy musíte být u toho! Nezmeškejte příležitost slyšet díla svých favoritů v unikátní show na druhé největší stagei léta.

Užijte si vychytaný areál!
Vylepšené zázemí, toalety a moře dostatek vody, krytá jeviště, stíněné trávníky, kemp i bary a food zone na dosah ruky. Je to málo? Prověřte festivalový areál projektovaný s ohledem na váš maximální komfort.

Zažijte unikátní stage koncept!
ostré Shredder Stage, přes nadzvukovou Portal Stage, vibrující Temple Stage, oázu Eve´s Garden až na královnu všech pódií Mothership? Ještě se vám nezamotala hlava? Rozmanitější hudební pódia najdete v Evropě jen těžko!

Rozjeďte to s Bus Parties!
Projet se s partou v autobuse řízeném vašimi oblíbenými djs cestou do práce určitě nezažijete. Jména kapitánů vaší posádky jsme vybrali s ohledem na náročné cestující. Co nestihnete v noci, doženete přes den!

Naloďte se na Mothership!
Roky budujeme festivalový příběh, jehož nejdůležitějšími milníky jsou obří opening shows, doprovázené premiérami speciálně složených tracků od těch nejlepších drum & bassových producentů. Na zahájení festivalu tak do smrti nezapomenete!

Lineup nad lineupy!
Argument jednoduchý jako facka: na jednom místě dostanete na zlatém podnose naservírované největší hudební legendy. Chase & Status, Andy C, Camo & Krooked, Noisia, Pendulum nebo Sub Focus b2b Wilkinson? Světová přehlídka drum & bassu ve třech dnech!

Bavte se nejen hudbou!
Rozjet to při streetballu, předvést se ve volejbalu, protáhnout se při yoze, vyhrát vodní bitvu nebo dnb battles? Záleží, co si vyberete. Během čekání na další protančenou noc k vám nudu rozhodně nepustíme!

Potkejte se s mistry řemesla!
Chcete poznat djs a producenty nejen z místa pod pódiem? Přijďte na Beats Evolution Conference 2019 a zjistěte, jak se tvoří hudba, jak šéfovat label, nebo jak se se svou produkcí dostat na vrchol! Populárně-naučná konference jako nedílná součást festivalu.

Čas na koupačku!
Písečné pláže přírodního jezera u Ostré s hřištěm na voleyball a půjčovnou šlapadel, přírodní koupaliště Všejany, nebo bazén v Benátkách nad Jizerou, vše co by z milovického letiště kamenem dohodil. Užijte si vodní hrátky, vše nedaleko areálu!

Slavte s námi ohleduplně!
Znáte Rollin' Green? Svou účastí na festivalu podpoříte náš program ekonomické, sociální i environmentální udržitelnosti společné zábavy. Jak? Třídíme odpad, snižujeme uhlíkovou stopu a recyklujeme. A jsme na to pyšní!


VSTUPENKY

FACEBOOK EVENT