10 best of Let It Roll Winter 2019

10 best of Let It Roll Winter 2019

Jaké zážitky si můžete odnést z Let It Roll Winter 2019? Sestavili jsme vám 10 tipů, které vám napoví, co vše si můžete o víkendu zimní verze festivalu užít, co pro vás připravujeme, a kam se bude ubírat náš příběh.


1) Místo je základ

Opakování je matka moudrosti: největší zimní drum&bass festival najdete nově v prostorném areálu Malé sportovní haly v jednoduše dostupné lokalitě v samém srdci Prahy. Matka měst nemůže nikdy omrzet, stejně jako nekonečná řada bister, kaváren, obchodů a restaurací. O ubytování ani nemluvě – můžete si vybrat cokoli od couchsurfingu, přes hipsterské hostely až po luxusní apartmány v nejlepších hotelech. Nebo snad chcete spát stylově v některém z botelů přímo na Vltavě? To už necháme na vás!


2) Dvě noci, dvojitá porce muziky

Ježíšek vám možná nepřinese vše, po čem toužíte, ale my jsme vaše přání vyslyšeli. Jednodenní edici zimního festivalu jsme rozšířili na dvoudenní křepčení. Co to znamená? Rovnice je jednoduchá: víc dní, víc umělců, více tance, větší mejdan! Ještě jste nebyli na letním festivalu, váháte, co v létě, nebo se prostě jen nemůžete dočkat, až budete mít další náramek do sbírky? Pak je Let It Roll Winter 2019 ta správná volba!


3) Jeden žánr, jedna vlna

Jiné festivaly nabízí různé žánry – od techna, přes EDM až k hiphopu. Proč platit za něco, co úplně nemusíte? Let It Roll přináší vytříbenou drum&bass dramaturgii s lineupem našlapaným jako Santova fusakle. Místo řešek, jestli vás bude něco vůbec bavit, budete kutit, jak stihnout všechno, co chcete. Dj´s totiž vezeme víc, než bude druhů cukroví na vašem vánočním stole: světové legendy 175 bpm produkce, talentovaní newcomeři, prostě to nejlepší pod jednou střechou!


4) Vymazlený stage design

Představovat si Let It Roll bez kvalitního sound systému by byl holý nerozum. Využíváme ty nejlepší high-end zvukové možnosti současnosti, abyste si mohli oblíbené hudební delikatesy vychutnávat tím nejbohatším způsobem. Krystalicky čistým, hutným, zaplňujícím prostor a vaše lačné uši až do posledního beatu. Unikátní stage design a light show vytvoří zážitek a atmosféru, která vás přenese do jiné dimenze! Slibujeme dosud největší verzi Portal Show, jaká kdy spatřila světlo festivalu.


5) Příběh Let It Rollu pokračuje

Budete tak mít možnost zažít další kapitolu našeho příběhu. Každý festivalem tvoří jeden z jeho dílů. Každý je jedinečný, každý je neopakovatelný. Na scéně se tentokrát představí nová postava - cestovatelka galaktickým Portalem, sestupující oblaky kvasarů, aby pomohla národu cyborgů s hledáním a přesunem na jinou planetu. Nechte se pozvat na výpravu, která nemá obdoby. Bojíte se, že pak bude všední realita nuda? Možná. Ale vy už nebudete nikdy stejní.


6) Opening Show

Součástí každého festivalu Let It Roll je i opening show a na Winter 2019 tomu nebude jinak. Kolem 23 hodiny společně rozetneme časoprostorovou oponu a vrhneme se do nekonečného víření v pásech hudebních asteroidů a erupcí explodujících audio hvězd. Jak jinak než connected?! Protože vy tvoříte Let It Roll - vy a vaše srdce spojená vášní pro nejlibovější zvukové sekvence. Nenechte si ujít highlight celého festivalu a buďte na značkách včas. Bude to stát za to!


7) Zkušenost jako žádná jiná

Chystáte se na festival sami, s partnery, nebo v partě, kde se všichni znáte? Ať tak či onak, na akci potkáte lidi z celého světa, najdete nové přátele a třeba pojedete na letní Let It Roll v sestavě, o jaké se vám ani nesnilo. Ctíme zavedené tradice, a proto se budete opět moci v rámci meet and greet potkat se svými oblíbenými umělci. Ještě vám festivalovou vlajku nepodepsal Etherwood, Ed Rush nebo Skeptical? Tak si ji nezapomeňte přibalit!


8) Beats Evolution Workshops 2019

Jste zapálení fanoušci a chcete kouknout pod pokličku produkce? Zajímá vás, jak vzniká pořádný roller? Nebo jste profesionálové z hudební branže a nechcete minout poslední trendy? Využijte čas mezi festivalovými večery a navštivte Beats Evolution Workshops. Dramaturgická novinka přinese v roce 2019 tématické panelové diskuze také se zástupci žánrů grime, house či techno, produkční Masterclasses s našimi nejúspěšnějšími umělci, Demo Listening Sessions. http://beatsevolution.cz.


9) Merchandise všude kam se podíváš

Vzpomínky vám nikdy nikdo nevezme, ale proč si jedinečnou akci nepřipomenout stylovým svrškem? V rámci festivalu nebudou chybět stánky s originálním merchandise Let It Roll. Najdete v nich trika, mikiny, čepice a spoustu dalších věcí, které musí každý pravověrný raver ve svém šatníku mít. Čeká vás hromada věcí z nové kolekce. Ani plakát z akce ale není k zahození, co říkáte?


10) Pohodlné placení 

Kdo už byl na některé z našich akcí, dobře ví, že k přijímání veškerých plateb používáme cashless náramky. Nejinak tomu bude v rámci Let It Roll Winter 2019. Už žádné poztrácené peníze - vše zaplatíte jedním pohybem a pozvat kamaráda na pivo nebo rozvernou tanečnici na křídla už nemůže být jednodušší. Náramek rychle dobijete a jedete dál. V případě potíží najdete dost asistentů připravených vám ochotně pomoct. Více infromací nalezneš v sekci cashless system.